Menu

Hangi Burç Nasıl Sever?


On iki burcun aşkı anlama ve sevme biçimi

Koç

Koç burcu en tutkulu burçlardan biridir. Kadınlar ve erkekler için durum değişmez. Yapısında kıskançlık olan koç burcu insanı, ilişkilerinde bunu doruklarda yaşarlar.

Boğa

Boğa burcu aşkın belki de en sadık halidir. Boğa burcu bir kez sevdi mi asla gözü başkasına kaymaz. İçlerindeki büyük kalbi paylaşmak isterler.

İkizler

İkizler burcu her konuda olduğu gibi aşk konusunda da tutarsızdır. Ama ikizlerin cazibesi onun bu zaafını yerle bir eder. Belki de tutarsızlıklarına rağmen bağımlılık yapması onun cazibesinden gelir. İkizler dengesizce sever.

Yengeç

Yengeç kıskaçları arasına alır sevdiğini. Sevdiğini asla sıkmaz ama sevgisini her şeyin merkezine koyar. Sıcacık kalbini açar ve sevgi akışına kendini bırakır. Sıcacık bir aşk yaşamak isteyenler için yengeçin kalbi bir şöminedir.

Aslan

Aslan her konuda olduğu gibi aşk hayatında da liderdir. Aslanın sevgisini yaşayacaksan yular onun elinde olacaktır. Her şeyin akışını kendi belirlediği yöne doğru çevirir. Aslanla aşk yaşayan, rüzgârda uçuşan bir yaprak olmayı kabul etmeli. Aşk rüzgarında bir yaprak ama.

Başak

Başak burcu aşkın en titiz halidir. Hayatının her alanında takıntılı ve titiz olan Başak insanı, içindeki sevgiyi ve renkli dünyayı ortaya çıkarmak için ön çalışma yapar. Başak düşünür taşınır, anlamaya çalışır. Hep bir tartısı vardır başağın. Karşısındaki insan gerçekten onun kalbine layık mıdır? Eğer karşısındaki bezdirmez ve onunla aşk yaşamaya karar verirse, renkli aşk dolu bir kalple sevdiğine gerçek bir aşk yaşatır.

Terazi

Terazinin aşk hayatını uzun uzadıya yazmaya gerek yoktur. Neşeli ve sevgi dolu olan teraziler, bunu cazibeleriyle birleştirerek mükemmel bir duygu dünyası yaratır. Teraziler mükemmel sever.

Akrep

Gizemin burcu akrep bir sever pir sever. Akrep burcunun ne zaman ne yapacağı belli olmaz, ama aniden beklenmedik bir biçimde kalbinizin içine girer. Akrep zor sever ama bir başka sever.

Yay

Yay burcu mutluluğunu mutlu etmek üzerine kurar. Gerçekten karşısındakine hayal dünyasının kapısını açar.

Oğlak

Oğlak burcunun aşk hayatını anlatmaya gerek yok. Dümdüz sever oğlak.

Kova

Kova burcu sizi bir lunaparka götürür gibi sever. Sonunda hangi oyuncakta kalacağınız hikâyenizi belirler.