Menu

Başak Burcu Erkeği Neden Sevilmez?


Başak burcu en titiz burçlardan biridir. Yapılan bir ankete göre aşk hayatından en çok şikâyet edilen burç başak burcu. Daha doğru ifadesi ile başak burcu erkeği.

Başak burcu erkekleri aşk hayatında en çok şikâyet edilen, en sevilmeyen grup oldu. Sizlerle bu ankette yapılan yorumları ve nedenlerini paylaşacağız.

Başak burcu erkeğinden neden bu kadar şikâyet ediliyor?

Başak burcu erkeğini diğer erkeklerden hemen ayırt edebilirsiniz. Bir ortamdaki en titiz, giyimi en şık, en bakımlı erkek büyük ihtimalle başak burcu erkeğidir. Bu da kadınların neden onlarla ilgilendiğini açıklar.

Cazibesi yüksek, yakışıklı ve bakımlı bir erkekle birçok kadın beraber olmak ister, ama bu erkek başak burcu erkeği olunca büyük ihtimalle sonuç hüsran olur.

Başak burcu erkeğinin efemine yapısı ilk başta hoş olsa da, bu feminenliğin ruhuna da sinmiş olduğu fark edilince iş işten geçmiş olur. Bir anda başak burcu erkeğinin karşısında kendinizi erkek gibi hissedersiniz. Başak burcu erkeği sizinle rolleri değişir. Zorla da olsa bu böyledir.

Başak burcu erkeğinin efeminen ruh dünyası standart bir kadın ruhu ile de eşdeğer olmaz. Başak burcu erkeği nazlanmada ve kararsızlıkta doruk noktadır. Çünkü titiz yapısıyla karşısındakini hep sorgular. Acaba beraber olduğum kişi doğru kişi mi? Daha iyi bir seçenek var mı? Mutsuz olur muyum? Mutlu edebilir miyim? Beni seviyor mu? Onu seviyor muyum? Bu sevmek duygusu mu? Yoksa ben başka bir şey mi hissediyorum? Ve daha nice sorular…

İşte bu eşsiz başak erkeğinin girdabına girerseniz, gerek dilinden, gerek tavırlarından hep bunları işitirsiniz. Hele ki bu erkeği sevdiyseniz vay halinize. Onu elde tutabilmek için çok çetin bir mücadele vermeniz gerekir. Sürekli sevginizin gerçek ve samimi olduğunu göstermelisinizdir. Bunun yanında, onun standartlarına da uymanız gerekir. Bir anda kendinizi konu mankeni gibi hissedebilirsiniz.

Başak burcu erkeği ile uzun bir ilişki kurmuş ve ilişkilerini istediği seviyeye getirmiş kadınlar şans eseri başak erkeğinin olgunlaştığı bir anına denk gelmiştir. Ya da daha iyi ihtimal, birilerini elemiş başak için aradığı kriterlere denksinizdir. Bir anda, bu takıntılı adam için bir ilaha dönüşmüşsünüzdür.